B32933A3154K289
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | B32933A3154K289 |
| توضیحات: | CAP FILM 0.15UF 10% 305VAC RAD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | B32933 |
| رأی | AEC-Q200, X2 |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Tape & Box (TB) |
| تحمل | ±10% |
| خازن | 0.15µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| برنامه | Automotive; EMI, RFI Suppression |
| فاصله سرب | 0.886" (22.50mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| اندازه/ابعاد | 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) |
| مواد دی الکتریک | Polyester, Metallized |
| ولتاژ امتیاز-AC | 305V |
| ولتاژ امتیاز-DC | - |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.591" (15.00mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.39 | $0.38 | $0.37 |
حداقل: 1