B32918B5565M
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | B32918B5565M |
| توضیحات: | CAP FILM 5.6UF 20% 1KVDC RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | B32918 |
| رأی | X1 |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 5.6µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| برنامه | EMI, RFI Suppression |
| فاصله سرب | 2.067" (52.50mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| اندازه/ابعاد | 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) |
| مواد دی الکتریک | Polypropylene (PP), Metallized |
| ولتاژ امتیاز-AC | 530V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 1000V (1kV) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 1.969" (50.00mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 110°C |
در انبار 56 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.13 | $9.93 | $9.73 |
حداقل: 1