B32674D8305K000
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | B32674D8305K000 |
| توضیحات: | CAP FILM 3UF 10% 875VDC RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | B32674 |
| رأی | - |
| ویژگی | Long Life |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±10% |
| خازن | 3µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| برنامه | DC Link, DC Filtering |
| فاصله سرب | 1.083" (27.50mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| اندازه/ابعاد | 1.240" L x 0.866" W (31.50mm x 22.00mm) |
| مواد دی الکتریک | Polypropylene (PP), Metallized |
| ولتاژ امتیاز-AC | - |
| ولتاژ امتیاز-DC | 875V |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 1.437" (36.50mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 7.8 mOhms |
در انبار 616 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.32 | $4.23 | $4.15 |
حداقل: 1