B32654A6684J000
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | B32654A6684J000 |
| توضیحات: | CAP FILM 0.68UF 5% 630VDC RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | B32654 |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±5% |
| خازن | 0.68µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| برنامه | DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT |
| فاصله سرب | 1.083" (27.50mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| اندازه/ابعاد | 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) |
| مواد دی الکتریک | Polypropylene (PP), Metallized |
| ولتاژ امتیاز-AC | 250V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 630V |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.827" (21.00mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 100°C |
در انبار 780 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.06 | $2.02 | $1.98 |
حداقل: 1