B32653A3904J189
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | B32653A3904J189 |
| توضیحات: | CAP FILM 0.9UF 5% 250VDC RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | B32653 |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±5% |
| خازن | 0.9µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| برنامه | DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT |
| فاصله سرب | 0.886" (22.50mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| مواد دی الکتریک | Polypropylene (PP), Metallized |
| ولتاژ امتیاز-AC | 160V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 250V |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 100°C |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.72 | $0.71 | $0.69 |
حداقل: 1