B32652A4104J189
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | B32652A4104J189 |
| توضیحات: | CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | B32652 |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| تحمل | ±5% |
| خازن | 0.1µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| برنامه | DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber |
| فاصله سرب | 0.591" (15.00mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| اندازه/ابعاد | 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) |
| مواد دی الکتریک | Polypropylene (PP), Metallized |
| ولتاژ امتیاز-AC | 200V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 400V |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.413" (10.50mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 100°C |
در انبار 4610 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.85 | $0.83 | $0.82 |
حداقل: 1