B32560J8682J000
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | B32560J8682J000 |
| توضیحات: | CAP FILM 6800PF 5% 630VDC 2DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | SilverCap™ B32560 |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±5% |
| خازن | 6800pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 0.295" (7.50mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 2-DIP |
| اندازه/ابعاد | 0.354" L x 0.126" W (9.00mm x 3.20mm) |
| مواد دی الکتریک | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked |
| ولتاژ امتیاز-AC | 400V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 630V |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.256" (6.50mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
در انبار 95 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.13 | $0.13 | $0.12 |
حداقل: 1