B32559C8272K289
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | B32559C8272K289 |
| توضیحات: | CAP FILM 2700PF 10% 630VDC RAD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | B32559 |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Tape & Box (TB) |
| تحمل | ±10% |
| خازن | 2700pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| برنامه | High Pulse, DV/DT |
| فاصله سرب | 0.197" (5.00mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| اندازه/ابعاد | 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) |
| مواد دی الکتریک | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked |
| ولتاژ امتیاز-AC | 400V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 630V |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.315" (8.00mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
در انبار 95 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.07 | $0.07 | $0.07 |
حداقل: 1