B32529C0223J000
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | B32529C0223J000 |
| توضیحات: | CAP FILM 0.022UF 5% 63VDC RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | B32529 |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±5% |
| خازن | 0.022µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| برنامه | Automotive; EMI, RFI Suppression |
| فاصله سرب | 0.197" (5.00mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| اندازه/ابعاد | 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm) |
| مواد دی الکتریک | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked |
| ولتاژ امتیاز-AC | 40V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 63V |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.256" (6.50mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
در انبار 4453 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.32 | $0.31 | $0.31 |
حداقل: 1