B32023A3224M000
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | B32023A3224M000 |
| توضیحات: | CAP FILM 0.22UF 20% 1.5KVDC RAD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | B32023 |
| رأی | Y2 |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 0.22µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| برنامه | EMI, RFI Suppression |
| فاصله سرب | 0.886" (22.50mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| اندازه/ابعاد | 1.043" L x 0.472" W (26.50mm x 12.00mm) |
| مواد دی الکتریک | Polypropylene (PP), Metallized |
| ولتاژ امتیاز-AC | 300V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 1500V (1.5kV) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.866" (22.00mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 110°C |
در انبار 11132 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.07 | $2.03 | $1.99 |
حداقل: 1