622-009-660-042
| سازندگان: | EDAC Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | D-Sub Connectors |
| برگه داده ها: | 622-009-660-042 |
| توضیحات: | CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SOLDER |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EDAC Inc. |
| دسته بندی محصولات | D-Sub Connectors |
| رنگ | Black |
| سری | 622 |
| ویژگی | Board Lock, Shielded |
| بسته بندی | Tray |
| سیم سنج | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder |
| فرم تماس با ما | - |
| نوع تماس | Signal |
| نوع نصب | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| نوع اتصال | Receptacle, Female Sockets |
| پایان تماس | Gold |
| ویژگی فلنج | Housing/Shell (4-40) |
| تعداد ردیفها | 2 |
| رتبه ولتاژ | - |
| فاصله گذاری backset | 0.318" (8.08mm) |
| سبک اتصال | D-Sub |
| تماس با مواد | Phosphor Bronze |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| مواد دی الکتریک | Polyester Thermoplastic |
| تعداد پوزیشن ها | 9 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 5A |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 105°C |
| مواد پوسته ، پایان | Steel, Nickel Plated |
| ضخامت تماس با پایان | 30.0µin (0.76µm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
| اندازه پوسته ، چیدمان اتصال | 1 (DE, E) |
در انبار 74 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.97 | $3.89 | $3.81 |
حداقل: 1