345-026-527-802
| سازندگان: | EDAC Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors |
| برگه داده ها: | 345-026-527-802 |
| توضیحات: | CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EDAC Inc. |
| دسته بندی محصولات | Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors |
| رنگ | Green |
| زمین | 0.100" (2.54mm) |
| جنسیت | Female |
| سری | 345 |
| ویژگی | - |
| دفعات بازدید: | Dual |
| نوع کارت | Non Specified - Dual Edge |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder |
| نوع تماس | - |
| نوع نصب | Through Hole |
| ضخامت کارت | 0.062" (1.57mm) |
| پایان تماس | Gold |
| ویژگی فلنج | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.128" (3.25mm) Dia |
| تعداد ردیفها | 2 |
| تماس با مواد | Copper, Nickel, Tin Alloy |
| تعداد پوزیشن ها | 26 |
| عایق مواد | Polyester Thermoplastic |
| دمای عملیاتی | -65°C ~ 105°C |
| ضخامت تماس با پایان | - |
| تعداد پوزیشن ها/خلیج/ردیف | 13 |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.36 | $7.21 | $7.07 |
حداقل: 1