ECS-MPI4040R3-R22-R
| سازندگان: | ECS Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | ECS-MPI4040R3-R22-R |
| توضیحات: | FIXED IND 220NH 8A 6.96 MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ECS Inc. |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | - |
| سری | ECS-MPI4040 |
| رأی | AEC-Q200 |
| ویژگی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| محافظ | Shielded |
| تحمل | ±20% |
| اندوکتانس | 220nH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Nonstandard |
| مواد هسته ای | - |
| اندازه/ابعاد | 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 6.96mOhm Max |
| اشباع جریان | 20A |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 8A |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.073" (1.85mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 100kHz |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.41 | $0.40 | $0.39 |
حداقل: 1