ECS-327KO-TR
| سازندگان: | ECS Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | ECS-327KO-TR |
| توضیحات: | XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ECS Inc. |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | XO (Standard) |
| خروجی | CMOS |
| سری | ECS-327KO |
| رأی | - |
| تابع | Enable/Disable |
| فرکانس | 32.768kHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | Crystal |
| بسته بندی/مورد | 4-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm) |
| ولتاژ-تامین | 3.3V |
| پایداری فرکانس | -200ppm, +30ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.035" (0.90mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 1.5µA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| پهنای باند گسترش یافته | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | 0.2µA |
در انبار 84 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1