452-K34-FN2-100A
| سازندگان: | E-T-A |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Circuit Breakers |
| برگه داده ها: | 452-K34-FN2-100A |
| توضیحات: | CIR BRKR THRM-MAG 100A 28VDC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | E-T-A |
| دسته بندی محصولات | Circuit Breakers |
| سری | 452 |
| مصوبات | CSA C22.2 No 235, UL1077 |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع شکن | Thermal Magnetic |
| نور | - |
| نوع محرک | Push-Pull Plunger |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| تعداد قطب | 1 |
| ولتاژ امتیاز-DC | 28V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 100A |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 97 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $304.02 | $297.94 | $291.98 |
حداقل: 1