1620-2-7.5A
| سازندگان: | E-T-A |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Circuit Breakers |
| برگه داده ها: | 1620-2-7.5A |
| توضیحات: | CIR BRKR THRM 7.5A 12VDC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | E-T-A |
| دسته بندی محصولات | Circuit Breakers |
| سری | 1620 |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع شکن | Thermal |
| نور | - |
| نوع محرک | Automatic Reset |
| نوع نصب | Holder |
| تعداد قطب | 1 |
| ولتاژ امتیاز-DC | 12V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 7.5A |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.92 | $6.78 | $6.65 |
حداقل: 1