RRG35532200
| سازندگان: | E-Switch |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rocker Switches |
| برگه داده ها: | RRG35532200 |
| توضیحات: | SWITCH ROCKER SPDT 10A 125V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | E-Switch |
| دسته بندی محصولات | Rocker Switches |
| سری | RRG3, LAMB |
| مدار | SPDT |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Round |
| نوع نصب | Panel Mount, Snap-In |
| زندگی برق | 6,000 Cycles |
| زندگی مکانیکی | - |
| تابع سوئیچ | On-Off-On |
| عملگر مارک | No Marking |
| سبک ختم | Solder Lug |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| ولتاژ امتیاز-AC | 125V |
| رنگ عملگر/کلاه | White |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 10A (AC) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 105°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | Circular - 20.00mm Dia |
| نوع روشنایی ، رنگ | - |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 983 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.00 | $0.98 | $0.96 |
حداقل: 1