PS1057ABLK
| سازندگان: | E-Switch |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pushbutton Switches |
| برگه داده ها: | PS1057ABLK |
| توضیحات: | SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | E-Switch |
| دسته بندی محصولات | Pushbutton Switches |
| نوع | Standard |
| سری | PS1057 |
| مدار | SPST-NO |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Square, Button |
| نوع نصب | Panel Mount, Snap-In |
| زندگی برق | 6,000 Cycles |
| زندگی مکانیکی | 6,000 Cycles |
| تابع سوئیچ | Off-Mom |
| سبک ختم | Solder Lug |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| ولتاژ امتیاز-AC | 125V |
| رنگ عملگر/کلاه | Black |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 1A (AC) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 65°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | Rectangular - 12.60mm x 11.30mm |
| نوع روشنایی ، رنگ | - |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 3718 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.56 | $1.53 | $1.50 |
حداقل: 1