PA412C1100
| سازندگان: | E-Switch |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pushbutton Switches |
| برگه داده ها: | PA412C1100 |
| توضیحات: | SWITCH PUSH DPST 16A 125V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | E-Switch |
| دسته بندی محصولات | Pushbutton Switches |
| نوع | Standard |
| سری | PA4, LAMB |
| مدار | DPST |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Rectangular, Button |
| نوع نصب | Panel Mount, Snap-In |
| زندگی برق | 10,000 Cycles |
| زندگی مکانیکی | - |
| تابع سوئیچ | Off-On |
| سبک ختم | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| ولتاژ امتیاز-AC | 125V |
| رنگ عملگر/کلاه | Black |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 16A (AC) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 65°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | Rectangular - 19.00mm x 13.00mm |
| نوع روشنایی ، رنگ | - |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 2647 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.21 | $2.17 | $2.12 |
حداقل: 1