KO126A1001
| سازندگان: | E-Switch |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Keylock Switches |
| برگه داده ها: | KO126A1001 |
| توضیحات: | SWITCH KEYLOCK 2POS SPST 1A 125V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | E-Switch |
| دسته بندی محصولات | Keylock Switches |
| سری | KO |
| مدار | SPST |
| ویژگی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Tubular Key |
| نوع نصب | Panel Mount |
| زاویه پرتاب | 90° |
| پایان تماس | Silver |
| زمان تماس | Not Specified |
| زندگی برق | - |
| زندگی مکانیکی | - |
| تابع سوئیچ | Off-On |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| سبک ختم | Solder Lug |
| عمق پشت فلنج | 29.90mm |
| تعداد پوزیشن ها | 2 |
| ولتاژ امتیاز-AC | 125V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 1A (AC) |
| دمای عملیاتی | - |
| موقعیت های کلیدی قابل جابجایی | All |
| ابعاد قطع جریان پنل | Circular - 12.00mm Dia |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.90 | $6.76 | $6.63 |
حداقل: 1