KC34A30.001NLS
| سازندگان: | E-Switch |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rotary Switches |
| توضیحات: | SWITCH ROTARY 4POS 350MA 125V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | E-Switch |
| سری | KC |
| ویژگی | - |
| توقف شاخص | Fixed |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Flatted (6.35mm Dia) |
| نوع نصب | Panel Mount |
| زاویه پرتاب | 30° |
| پایان تماس | Silver |
| زمان تماس | Non-Shorting (BBM) |
| طول محرک | 30.00mm |
| تعداد عرشه | 1 |
| نیروی عملیاتی | 8.770gfm |
| مدار در هر عرشه | 3P4T |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| سبک ختم | Solder Lug |
| عمق پشت پانل | 18.50mm |
| تعداد پوزیشن ها | 4 |
| ولتاژ امتیاز-AC | 125V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 350mA (AC) |
| ابعاد قطع جریان پنل | Circular - 9.80mm Dia |