DR3M-10R-B
| سازندگان: | E-Switch |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DIP Switches |
| برگه داده ها: | DR3M-10R-B |
| توضیحات: | SWITCH ROTARY DIP BCD 25MA 24V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | E-Switch |
| دسته بندی محصولات | DIP Switches |
| زمین | 0.100" (2.54mm), Full |
| طول | 0.386" (9.80mm) |
| سری | DR |
| مدار | BCD |
| ویژگی | - |
| قابل شستشو | No |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Rotary for Tool |
| جنس بدنه | Polyamide (PA), Nylon |
| نوع نصب | Surface Mount |
| سطح محرک | Flush, Recessed |
| پایان تماس | Gold |
| رتبه ولتاژ | 24VDC |
| زندگی برق | 15,000 Cycles |
| زندگی مکانیکی | - |
| تماس با مواد | Copper |
| سبک ختم | Gull Wing |
| ارتفاع بالای صفحه | 0.177" (4.50mm) |
| تعداد پوزیشن ها | 10 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 25mA |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 80°C |
در انبار 94 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.59 | $1.56 | $1.53 |
حداقل: 1