800AWSP9M6QE
| سازندگان: | E-Switch |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pushbutton Switches |
| برگه داده ها: | 800AWSP9M6QE |
| توضیحات: | SWITCH PUSH SPST-NO 1A 120V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | E-Switch |
| دسته بندی محصولات | Pushbutton Switches |
| نوع | Standard |
| سری | 800A |
| مدار | SPST-NO |
| ویژگی | Epoxy Sealed Terminals |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Round, Plunger |
| نوع نصب | Through Hole, Right Angle |
| زندگی برق | 50,000 Cycles |
| زندگی مکانیکی | - |
| تابع سوئیچ | Off-Mom |
| سبک ختم | PC Pin |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| ولتاژ امتیاز-AC | 120V |
| رنگ عملگر/کلاه | Black |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 1A (AC) |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 85°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | - |
| نوع روشنایی ، رنگ | - |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 1217 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.66 | $3.59 | $3.52 |
حداقل: 1