5511MWHTX
| سازندگان: | E-Switch |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pushbutton Switches |
| برگه داده ها: | 5511MWHTX |
| توضیحات: | SWITCH PUSH SPDT 0.03A 12V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | E-Switch |
| دسته بندی محصولات | Pushbutton Switches |
| نوع | Keyswitch |
| سری | 5500 |
| مدار | SPDT |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Square, Button |
| نوع نصب | Through Hole |
| زندگی برق | - |
| زندگی مکانیکی | 500,000 Cycles |
| تابع سوئیچ | On-Mom |
| سبک ختم | PC Pin |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| ولتاژ امتیاز-DC | 12V |
| رنگ عملگر/کلاه | White |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 300mA (DC) |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 65°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | - |
| نوع روشنایی ، رنگ | - |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 892 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.28 | $3.21 | $3.15 |
حداقل: 1