3004P2J2REDM2RE
| سازندگان: | E-Switch |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rocker Switches |
| برگه داده ها: | 3004P2J2REDM2RE |
| توضیحات: | SWITCH ROCKER 4PDT 0.4VA 20V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | E-Switch |
| دسته بندی محصولات | Rocker Switches |
| سری | 300 |
| مدار | 4PDT |
| ویژگی | Epoxy Sealed Terminals |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Paddle |
| نوع نصب | Through Hole |
| زندگی برق | 40,000 Cycles |
| زندگی مکانیکی | - |
| تابع سوئیچ | On-Mom |
| عملگر مارک | No Marking |
| سبک ختم | PC Pin |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| ولتاژ امتیاز-AC | 20V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 20V |
| رنگ عملگر/کلاه | Red |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 0.4VA (AC/DC) |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 85°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | - |
| نوع روشنایی ، رنگ | - |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 97 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.99 | $7.83 | $7.67 |
حداقل: 1