SC005221
| سازندگان: | E Ink Corporation |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LCD, OLED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | SC005221 |
| توضیحات: | DISPLAY 6 DIGIT NUMERIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | E Ink Corporation |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LCD, OLED Character and Numeric |
| سری | E Ink |
| اندازه نقطه | - |
| نور پس زمینه | Without Backlight |
| رابط | - |
| رنگ متن | Black |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| حالت نمایش | Reflective |
| نوع نمایش | E-INK Segmented Display |
| منطقه مشاهده | 8.40 mm L x 25.57 mm W |
| اندازه نویسه | - |
| فرمت نمایش | 6 x 1 |
| رنگ پس زمینه | White |
| شکلبندی نویسه | 7-Segment |
| ولتاژ-تامین | 5V ~ 15V |
| رئوس مطالب L x عرض x ارتفاع | 21.57mm x 30.57mm x 0.58mm |
| تعداد نویسه ها | 6 |
| دمای عملیاتی | - |
در انبار 80 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1