EA DOGS102B-6
| سازندگان: | Display Visions |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LCD, OLED, Graphic |
| برگه داده ها: | EA DOGS102B-6 |
| توضیحات: | LCD MOD GRAPH 102X64 BLUE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Display Visions |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LCD, OLED, Graphic |
| سری | EA DOGS |
| اندازه نقطه | 0.32mm W x 0.34mm H |
| نور پس زمینه | Without Backlight |
| نقطه زمین | 0.33mm W x 0.35mm H |
| رابط | SPI |
| نقطه پیکسل | 102 x 64 |
| قسمت وضعیت | Active |
| لمسی | - |
| حالت نمایش | Transmissive |
| نوع نمایش | STN - Super-Twisted Nematic |
| منطقه مشاهده | 36.00mm W x 25.00mm H |
| رنگ گرافیکی | White |
| رنگ پس زمینه | Blue |
| اندازه صفحه نمایش مورب | - |
در انبار 142 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $18.53 | $18.16 | $17.80 |
حداقل: 1