EA DOGM162S-A
| سازندگان: | Display Visions |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LCD, OLED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | EA DOGM162S-A |
| توضیحات: | LCD MOD CHAR 2X16 BLK/W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Display Visions |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LCD, OLED Character and Numeric |
| سری | EA DOG |
| اندازه نقطه | 0.47mm W x 0.67mm H |
| نور پس زمینه | Without Backlight |
| رابط | Parallel, 8-Bit, SPI |
| رنگ متن | White |
| قسمت وضعیت | Active |
| حالت نمایش | Transmissive |
| نوع نمایش | FSTN - Film Super-Twisted Nematic |
| منطقه مشاهده | 51.00mm L x 14.50mm W |
| اندازه نویسه | 5.57mm H x 2.47mm W |
| فرمت نمایش | 16 x 2 |
| رنگ پس زمینه | Black |
| شکلبندی نویسه | 5 x 8 Dots |
| ولتاژ-تامین | 3.3V |
| رئوس مطالب L x عرض x ارتفاع | 55.00mm x 27.94mm x 2.00mm |
| تعداد نویسه ها | 32 |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C |
در انبار 4 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $16.11 | $15.79 | $15.47 |
حداقل: 1