ZXMP3F30FHTA
| سازندگان: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - FETs, MOSFETs - Single |
| برگه داده ها: | ZXMP3F30FHTA |
| توضیحات: | MOSFET P-CH 30V 2.8A SOT23 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Diodes Incorporated |
| دسته بندی محصولات | Transistors - FETs, MOSFETs - Single |
| سری | - |
| نوع FET | P-Channel |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| Vgs (حداکثر) | ±20V |
| فن آوری | MOSFET (Metal Oxide) |
| ویژگی های FET | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Vgs (هفتم) (حداکثر) @ شناسه | 1V @ 250µA |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rds در (حداکثر) @ Id ، Vgs | 80mOhm @ 2.5A, 10V |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 950mW (Ta) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-23 |
| شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs | 7nC @ 10V |
| تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss) | 30V |
| ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds | 370pF @ 15V |
| جریان-تخلیه مداوم (شناسه) @ 25 ° c | 2.8A (Ta) |
| ولتاژ درایو (حداکثر Rds در ، حداقل Rds در تاریخ) | 4.5V, 10V |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.15 | $0.15 | $0.14 |
حداقل: 1