ZXCL400H5TA
| سازندگان: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| برگه داده ها: | ZXCL400H5TA |
| توضیحات: | IC REG LINEAR 4V 150MA SC70-5 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Diodes Incorporated |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| PSRR | - |
| سری | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع خروجی | Fixed |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| شماره قسمت پایه | ZXCL400 |
| ویژگی های کنترل | Enable |
| جریان-خروجی | 150mA |
| ویژگی های حفاظت | Over Current, Over Temperature |
| تعداد رگولاتور | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 5.5V |
| تخلیه ولتاژ (حداکثر) | 0.28V @ 100mA |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 120µA |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SC-70-5 |
| جریان (Iq) | 50µA |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 4V |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1