ZXCL330E5TA
| سازندگان: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| برگه داده ها: | ZXCL330E5TA |
| توضیحات: | IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Diodes Incorporated |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| PSRR | - |
| سری | - |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| نوع خروجی | Fixed |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | SC-74A, SOT-753 |
| شماره قسمت پایه | ZXCL330 |
| ویژگی های کنترل | Enable |
| جریان-خروجی | 150mA |
| ویژگی های حفاظت | Over Current, Over Temperature |
| تعداد رگولاتور | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 5.5V |
| تخلیه ولتاژ (حداکثر) | 0.28V @ 100mA |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 120µA |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-23-5 |
| جریان (Iq) | 50µA |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 3.3V |
در انبار 38031 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.66 | $0.65 | $0.63 |
حداقل: 1