ZRT100GC1TC
| سازندگان: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Reference |
| برگه داده ها: | ZRT100GC1TC |
| توضیحات: | IC VREF SHUNT 9.8V SOT223 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Diodes Incorporated |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Reference |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±1% |
| نوع خروجی | Fixed |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | TO-261-4, TO-261AA |
| نوع مرجع | Shunt |
| ولتاژ ورودی | - |
| شماره قسمت پایه | ZRT100 |
| جریان-خروجی | 30mA |
| جریان--عرضه | - |
| جریان-کاتد | 150µA |
| سر و صدا-0.1 هرتز تا 10Hz | 50µVp-p |
| سر و صدا-10Hz تا 10Hz | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-223 |
| ضریب دما | 50ppm/°C |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 9.8V |
در انبار 87 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1