PI90LV032ALEX
| سازندگان: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | PI90LV032ALEX |
| توضیحات: | IC RECEIVER 0/4 16TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Diodes Incorporated |
| دسته بندی محصولات | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| نوع | Receiver |
| دوبلکس | - |
| سری | - |
| پروتکل | LVDS |
| نرخ داده | 400Mbps |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| شماره قسمت پایه | 90LV032 |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 3.6V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-TSSOP |
| تعداد درایورها/گیرنده ها | 0/4 |
در انبار 98 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1