PI6LC4840ZHEX
| سازندگان: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Application Specific |
| برگه داده ها: | PI6LC4840ZHEX |
| توضیحات: | IC CLOCK GENERATOR 32TQFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Diodes Incorporated |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Application Specific |
| PLL | Yes |
| ورودی | Crystal |
| خروجی | LVCMOS, LVDS |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| هدف اصلی | Ethernet |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 32-WFQFN Exposed Pad |
| فرکانس حداکثر | 125MHz |
| شماره قسمت پایه | PI6LC4840 |
| ولتاژ-تامین | 3.135V ~ 3.465V |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 1:9 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 32-TQFN (5x5) |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | No/Yes |
در انبار 54 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.87 | $2.81 | $2.76 |
حداقل: 1