PI4ULS3V08MZLE
| سازندگان: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Translators, Level Shifters |
| برگه داده ها: | PI4ULS3V08MZLE |
| توضیحات: | IC TRNSLTR BIDIRECTIONAL 32TQFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Diodes Incorporated |
| دسته بندی محصولات | Logic - Translators, Level Shifters |
| سری | ULS |
| ویژگی | Auto-Direction Sensing |
| نرخ داده | 90Mbps |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | Tri-State, Non-Inverted |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع کانال | Bidirectional |
| سیگنال ورودی | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| سیگنال خروجی | - |
| بسته بندی/مورد | 32-WFQFN Exposed Pad |
| ولتاژ-VCCA | 1.2V ~ 3.6V |
| ولتاژ-VCCB | 1.2V ~ 3.6V |
| نوع مترجم | Voltage Level |
| شماره قسمت پایه | 4ULS3V08 |
| تعداد مدارهای | 2 |
| کانال در هر مدار | 4 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 32-TQFN (3x6) |
در انبار 80 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1