PI3CH800QE
| سازندگان: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Signal Switches, Multiplexers, Decoders |
| برگه داده ها: | PI3CH800QE |
| توضیحات: | IC 8-CH SWITCH 2-PORT 20-QSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Diodes Incorporated |
| دسته بندی محصولات | Logic - Signal Switches, Multiplexers, Decoders |
| نوع | Bus Switch |
| سری | - |
| مدار | 1 x 8:8 |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | 3CH800 |
| ولتاژ-تامین | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| مدارهای مستقل | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| منبع عرضه ولتاژ | Single Supply |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-QSOP |
| جریان-خروجی بالا ، پایین | - |
در انبار 74 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.12 | $1.10 | $1.08 |
حداقل: 1