PDS4150Q-13
| سازندگان: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Rectifiers - Single |
| توضیحات: | DIODE SCHOTTKY 150V 4A POWERDI5 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سرعت | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| سری | Automotive, AEC-Q101 |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع دیود | Schottky |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | PowerDI™ 5 |
| خازن @ Vr ، F | - |
| نشت معکوس فعلی @ Vr | 10µA @ 150V |
| ولتاژ-دی سی معکوس (Vr) (حداکثر) | 150V |
| جریان-میانگین تصحیح (Io) | 4A |
| درجه حرارت عامل اتصال | -65°C ~ 175°C |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر | 810mV @ 8A |