PAM8008DR
| سازندگان: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Audio |
| برگه داده ها: | PAM8008DR |
| توضیحات: | IC AMP CLASS D STEREO 2.4W 16SOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Diodes Incorporated |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Audio |
| نوع | Class D |
| سری | - |
| ویژگی | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| نوع خروجی | 2-Channel (Stereo) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | PAM8008 |
| ولتاژ-تامین | 2.5V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-SOP |
| حداکثر قدرت خروجی x کانال @ بار | 2.4W x 2 @ 4Ohm |
در انبار 1285 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.95 | $0.93 | $0.91 |
حداقل: 1