BAW156-7-F
| سازندگان: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Rectifiers - Arrays |
| برگه داده ها: | BAW156-7-F |
| توضیحات: | DIODE ARRAY GP 85V 140MA SOT23-3 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Diodes Incorporated |
| دسته بندی محصولات | Diodes - Rectifiers - Arrays |
| سرعت | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| سری | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع دیود | Standard |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| شماره قسمت پایه | BAW156 |
| پیکربندی دیود | 1 Pair Common Anode |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-23-3 |
| زمان بهبودی معکوس (trr) | 3µs |
| نشت معکوس فعلی @ Vr | 5nA @ 75V |
| ولتاژ-دی سی معکوس (Vr) (حداکثر) | 85V |
| درجه حرارت عامل اتصال | -65°C ~ 150°C |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر | 1.1V @ 50mA |
| جریان-میانگین تصحیح (Io) (به ازای هر دیود) | 140mA (DC) |
در انبار 13945 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1