BAS21DWAQ-7
| سازندگان: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Rectifiers - Arrays |
| برگه داده ها: | BAS21DWAQ-7 |
| توضیحات: | DIODE SW DL 2500V 100MA SOT353 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Diodes Incorporated |
| دسته بندی محصولات | Diodes - Rectifiers - Arrays |
| سرعت | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| سری | Automotive, AEC-Q101 |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| نوع دیود | Standard |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| پیکربندی دیود | 2 Independent |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-353 |
| زمان بهبودی معکوس (trr) | 50ns |
| نشت معکوس فعلی @ Vr | 100nA @ 200V |
| ولتاژ-دی سی معکوس (Vr) (حداکثر) | 250V |
| درجه حرارت عامل اتصال | -55°C ~ 150°C |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر | 1.05V @ 100mA |
| جریان-میانگین تصحیح (Io) (به ازای هر دیود) | 100mA (DC) |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.07 | $0.07 | $0.07 |
حداقل: 1