AP2115R5A-3.3TRG1
| سازندگان: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| برگه داده ها: | AP2115R5A-3.3TRG1 |
| توضیحات: | IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT89-5 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Diodes Incorporated |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| PSRR | 65dB (100Hz ~ 1kHz) |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| نوع خروجی | Fixed |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | SOT-89-5/6 |
| ویژگی های کنترل | Enable |
| جریان-خروجی | 1A |
| ویژگی های حفاظت | Over Current, Over Temperature |
| تعداد رگولاتور | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 6V |
| تخلیه ولتاژ (حداکثر) | 0.75V @ 1A |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-89-5 |
| جریان (Iq) | 90µA |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 3.3V |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.51 | $0.50 | $0.49 |
حداقل: 1