AL9910AEV1
| سازندگان: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - LED Drivers |
| برگه داده ها: | AL9910AEV1 |
| توضیحات: | EVAL BOARD FOR AL9910A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Diodes Incorporated |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - LED Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ ورودی | 100 ~ 240 VAC |
| خروجی ها و نوع | 1, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 51V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | AL9910A |
| جریان-خروجی/کانال | 140mA |
در انبار 1 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $55.01 | $53.91 | $52.83 |
حداقل: 1