1.5KE24CA-B
| سازندگان: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | TVS - Diodes |
| برگه داده ها: | 1.5KE24CA-B |
| توضیحات: | TVS DIODE 20.5V 33.2V DO201 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Diodes Incorporated |
| دسته بندی محصولات | TVS - Diodes |
| نوع | Zener |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | DO-201AA, DO-27, Axial |
| شماره قسمت پایه | 1.5KE24 |
| پالس قدرت اوج | 1500W (1.5kW) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| حفاظت از خطوط برق | No |
| کانال های دو طرفه | 1 |
| خازن @ فرکانس | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | DO-201 |
| ولتاژ-تفکیک (حداقل) | 22.8V |
| ولتاژ-بستن (حداکثر) @ Ipp | 33.2V |
| -مناقشه-معکوس (تایپ) | 20.5V |
| جریان پالس (10/1000μs) | 45A |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.52 | $0.51 | $0.50 |
حداقل: 1