4169901XX-3
| سازندگان: | Digital View Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display, Monitor - LCD Driver/Controller |
| برگه داده ها: | 4169901XX-3 |
| توضیحات: | LCD DRVR BRD INFRARED/PUSHBUTTON |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Digital View Inc. |
| دسته بندی محصولات | Display, Monitor - LCD Driver/Controller |
| سری | - |
| رابط | Infrared, Pushbutton, RS-232 |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| لمسی | - |
| ولتاژ ورودی | 12V |
| اندازه/ابعاد | 7.05" L x 4.74" W (179.1mm x 120.4mm) |
| ولتاژ-خروجی | 3.3V, 5V, 12V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
در انبار 78 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1