XREGRN-L1-0000-00P01-RND-7LED
| سازندگان: | Digi-Key/Cree |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips |
| برگه داده ها: | XREGRN-L1-0000-00P01-RND-7LED |
| توضیحات: | LED MCPCB 7LED ROUND XRE GREEN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Digi-Key/Cree |
| دسته بندی محصولات | LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips |
| نوع | LED Module |
| رنگ | Green |
| ارتفاع | 6.40mm |
| سری | XLamp® XR-E |
| CCT (K) | - |
| ویژگی | - |
| نوع لنز | Domed |
| بسته بندی | Tray |
| طول موج | 528nm |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| پیکربندی | Round |
| جریان-حداکثر | 700mA |
| زاویه دید | - |
| جریان-تست | 350mA |
| اندازه/ابعاد | 40.00mm Dia |
| تست دما | - |
| CRI (شاخص رندر رنگ) | - |
| سطح ساطع نور (LES) | - |
| لومن/وات @ جریان-تست | - |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 3.4V |
| شار @ فعلی/دما-تست | - |
در انبار 6 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $20.69 | $20.28 | $19.87 |
حداقل: 1