LDP100-360-00
| سازندگان: | Digi-Key/Cree |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LED Drivers |
| برگه داده ها: | LDP100-360-00 |
| توضیحات: | LED DVR CC/CV AC/DC 18-34V 2.66A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Digi-Key/Cree |
| دسته بندی محصولات | LED Drivers |
| نوع | Constant Current, Voltage |
| سری | LDP100 (96W) |
| وزن | - |
| Dimming | - |
| رأی | IP65 |
| ویژگی | OCP, OVP, SCP |
| توپولوژی | AC DC Converter |
| مصوبات | cULus, EN |
| بهره وری | 86% |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| قدرت (وات) | 96W |
| اندازه/ابعاد | 8.23" L x 2.68" W x 1.58" H (209.0mm x 68.0mm x 40.0mm) |
| ولتاژ-خروجی | 18 ~ 34V |
| تعداد خروجی | 1 |
| سبک ختم | Wire Leads |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 60°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 264VAC |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 90VAC |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 2.66A |
در انبار 8 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $38.40 | $37.63 | $36.88 |
حداقل: 1