LDP040-240-00
| سازندگان: | Digi-Key/Cree |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LED Drivers |
| برگه داده ها: | LDP040-240-00 |
| توضیحات: | LED DVR CC/CV AC/DC 12-24V 1.66A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Digi-Key/Cree |
| دسته بندی محصولات | LED Drivers |
| نوع | Constant Current, Voltage |
| سری | LDP040 (40W) |
| وزن | - |
| Dimming | - |
| رأی | IP64 |
| ویژگی | OCP, OVP, SCP |
| توپولوژی | AC DC Converter |
| مصوبات | cULus, EN |
| بهره وری | 80% |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| قدرت (وات) | 40W |
| اندازه/ابعاد | 3.35" L x 3.11" W x 1.36" H (85.0mm x 79.0mm x 34.6mm) |
| ولتاژ-خروجی | 12 ~ 24V |
| تعداد خروجی | 1 |
| سبک ختم | Wire Leads |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 60°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 264VAC |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 90VAC |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 1.66A |
در انبار 56 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1