XM-M92-2P-AA
| سازندگان: | Digi International |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units |
| برگه داده ها: | XM-M92-2P-AA |
| توضیحات: | MODEM XBEE 900HP 200K RS-232 AUS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Digi International |
| دسته بندی محصولات | RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units |
| سری | XBee-Pro® |
| ویژگی | - |
| تابع | Transceiver, Modem |
| فرکانس | 902MHz ~ 928MHz |
| رابط | RS-232 |
| قسمت وضعیت | Active |
| حساسیت | -110dBm |
| برنامه | General Purpose |
| قدرت خروجی | 24dBm |
| نرخ داده (حداکثر) | 200kbps |
| ولتاژ-تامین | 2.1V ~ 3.6V |
| مدولاسیون یا پروتکل | FHSS |
در انبار 50 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $163.92 | $160.64 | $157.43 |
حداقل: 1