XBP24BZ7UITB003
| سازندگان: | Digi International |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Transceiver Modules |
| توضیحات: | RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL ANT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | XBee-Pro® ZB S2B |
| پروتکل | Zigbee® |
| نرخ داده | 250kbps |
| فرکانس | 2.4GHz |
| بسته بندی | Bulk |
| مدولاسیون | - |
| اندازه حافظه | 32kB Flash, 2kB RAM |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| حساسیت | -102dBm |
| نوع آنتن | Antenna Not Included, U.FL |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Module |
| قدرت خروجی | 18dBm |
| ولتاژ-تامین | 2.7V ~ 3.6V |
| رابط های سریال | SPI, UART |
| خانواده RF/استاندارد | 802.15.4 |
| مورد استفاده IC/بخش | EM357 |
| جریان دریافت | 47mA ~ 62mA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان انتقال | 205mA ~ 220mA |