CC-WMX-PF58-VM
| سازندگان: | Digi International |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Transceiver Modules |
| برگه داده ها: | CC-WMX-PF58-VM |
| توضیحات: | RF TXRX MOD BLUETOOTH/WIFI U.FL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Digi International |
| دسته بندی محصولات | RF Transceiver Modules |
| سری | ConnectCore® i.MX28 |
| پروتکل | 802.11a/b/g/n, Bluetooth v4.0 |
| نرخ داده | 150Mbps |
| فرکانس | 2.4GHz, 5GHz |
| بسته بندی | Bulk |
| مدولاسیون | 16QAM, 64QAM, BPSK, CCK, DBPSK, DQPSK, QPSK |
| اندازه حافظه | 256MB Flash, 256MB RAM |
| قسمت وضعیت | Active |
| حساسیت | - |
| نوع آنتن | Antenna Not Included, U.FL |
| نوع نصب | Card Edge |
| بسته بندی/مورد | Module |
| قدرت خروجی | 17dBm |
| ولتاژ-تامین | 5V |
| رابط های سریال | I²C, I²S, JTAG, PWM, SPI, UART, USB |
| خانواده RF/استاندارد | Bluetooth, WiFi |
| مورد استفاده IC/بخش | - |
| جریان دریافت | 100mA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان انتقال | 406mA |
در انبار 60 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $109.00 | $106.82 | $104.68 |
حداقل: 1